Premiera odbędzie się 6 lutego w Angli, a do nas przyjdzie trochę później.
Według zebranych przezemnie informacji dziewczyny będą musiały ocalić wiosnę.
Tutaj kilka scen z filmu:

Tutaj mamy dziewczęta w filmie.
Czyż nie wyglądają przebajecznie :)
Naj podoba mi się Briar.

Tutaj możemy zobaczyć (od tyłu) nowe postacie: Alistaira i Bunny.

Na ostatnim obrazku widzimy matkę Kitty!
Według informacji które zebrałam będzie chciała zniszczyć święto Baśniowiosny!!!
Czekacie na polski zwiastun i film?
- Lizzieslid
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz